Історія жанру

У 1985 році расово Комптонский драгдилер і гангстер Eazy — E(1963-1995), зав’язавши з кримінальним минулим, і разом з битмейкером Dr. Dre і письменником віршів на папірцях Ice Cube заснували групу N.W.A. (Ниггери, що мають свою точку зору) з метою розповісти усю правду про життя в гетто. Правда виявилася настільки гіркою, що навіть кеп не знав про неї, а ФБР послав в групу лист що, мовляв, «Ви пиздіїте, поліція Лос-Анджелеса политкорректна, а Південний Централ — садовий гай для няшних кроликів». Але ми-то знаємо, що тупі пиндоси злякалися революції(причому не від кого-небудь, а від двадцятирічних бандюгов-негров, що вигадують гостросоціальні тексти, щоб просочитися!). Досить скоро все в групі пересрались, оскільки ниггерский наркорозум не здатний вирішувати бізнес-питання. На даний момент група вважається винрарной і шанованою не лише у репперов, але і у деяких меломанів, альтернативщиков, і навіть рокерів(природно, йдеться не про говнарях, а про дорослі поціновувачі).

Одночасно з цим з’являються перші білі виконавці репу Beastie Boys і дещо не менше винрарних команд і окремих виконавців в різних стилях репу(LL Cool J, Big Daddy Kane, Ultramagnetic MC’s, Ice – T і багато інших).

90-ті — воістину епічний час в хіп-хопі, бо саме тоді бро показали цим вашим блек-металлистам, хто тут чорний. Якщо в Норвегії верхом крутизни було штрикнути одногрупника ножиком або підпалити каплицю, то справжні гангста не соромилися в засобах і стріляли з гармат направо і наліво. В цей час по Америці прокотилася війна ист-кост і вест-кост репперов, причому без особливої на те причини — просто щоб показати цим ниггерам, хто тут крутіше. Почали хлопці з боксу по листуванню: поливали один одного гівном і загрозами в текстах треків, потім перейшли від слів до справи.

Спершу «сходознавець» Notorious BIG і його компанія вирішили лякати «західника» Тупака Шакура, який здуру сунувся на їх терроторию, і несподівано обстріляли його на вході в студію. Куля подряпала Тупаку член, а Биг і компанія написали про це знущальний трек. У відповідь Тупак і його компанія гуркнули свого помічника, якого підозрювали в крисяцтві, а одного з людей Бигги змусили випити склянку сечі. І теж написали трек, в якому Тупак хвалився, що трахнув дружину Бигги, і обіцяв убити усіх східних козлів. У відповідь ист-кост гангста найняли банду із західного узбережжя, яка пристрелила-таки Тупака. У відповідь гангста з вест-кост завалили Бигги, підозрюваного в організації вбивства Тупака, а трохи пізніше і щура, який за Тупаком шпигував. У відповідь. а на цьому місці відповідати, нарешті, стало нікому, і була зарахована бойова нічия унаслідок нез’явлення сторін. Що характерно, поліція так нікого з «співаків» і не заарештувала — ще б, кому потрібні натовпи обурених ниггеров на вулицях! Вбивства вважаються не розкритими досі, хоча кожному бро відомо, хто там кого шльопнув, і за що.

Зараз Реп опопсился і скотився в УГ трохи більше, ніж наполовину. Проте і серед лайна є алмази. Так, в 1998 році все той же Dr. Dre, що показав світу на початку 90-х до однієї пори хорошого реппера Снуп Догга, відкопав в місті-звалищі Детройті білого, але дуже талановитого пацанчика, Еминем, що трохи пізніше прославився під ім’ям. Усупереч упевненості говнарей в тому, що він єдиний тру-белий реппер і це рівно та ж хуйня, що і ці ваші джиюнити і лилвейни з лилджонами, тільки виконувана макакою-альбіносом, Ем виявляється дуже цікавим персонажем. Повна ебанутость(у хорошому значенні слова) його альтер-его Слима Шейди і лірична Маршалла Мезерса, його реального, в сумі дають щось зовсім кришесносное. Але більшість його слухачів як в США, так і тут цього не розуміють. В той же час з початку 90-х розвиваються і окремі піджанри репу, про які ви можете шанувати у відповідному розділі.

Чемпіони світу !!!!!!!!!!!


Напишіть відгук