Hip-Hop

Ла-ла-лей…

Фестиваль MAINSTREAM DANCE FEST Part 1 в Донецьку!

on жовтня 18, 2014

29 і 30 травня уперше в Донецьку фестиваль сучасного танцю MAINSTREAM DANCE FEST Part 1, а також майстер-класи від суддів фестивалю.

Баттли:

·  Hip – hop 1×1

·  Hip – Hop 2×2

·  House 1×1

·  House 2×2

·  Poppin’ 1×1

·  Poppin’ 2×2

·  Krump

·  Експерементал 1*1

·  Ragga 1*1

·  L.A. style

·  Шоу команд

Джем

·  Hip – Hop

·  House

·  LA

·  Poppin’

·  Lockin’

·  Funk

·  Krump

·  New Style

·  C – Walk

Судді:

Руслан Запорожець aka Zulu(Live 4.1 Crew, Київ) – HIP – HOP

Призові місця:

·  Фіналіст Juste Debout 2010

·  Перезавантаження(Вінниця) – 1 місце Hip – Hop 2X2 при суддівстві Henry Link

·  Перезавантаження(Вінниця) – 1 місце Hip – Hop 1X1 при суддівстві Henry Link

·  BATTLE ZONE ’09(Москва) – 1 місце Hip – Hop 1X1, перемога на події року, баттле серед танцюристів СНД і Європи при суддівстві Будди Стрейча

·  Nike Dance Battle ’07(Київ) – 1 місце Hip – Hop 2X2

·  Dance Battle Intersport ’07(Москва) – фіналіст Hip – Hop 2X2

·  Open Air vol.2(Суми) – 1 місце Hip – Hop 2X2

·  UDS I(Харків) – 1 місце Hip – Hop 1Х1

·  UDS II(Харків) – 1 місце Hip – Hop 1Х1

·  UDS II(Харків) – 1 місце Hip – Hop 2X2

·  Respect Boom Battle(Київ) – фіналіст Hip – Hop 1X1

·  UDS III(Харків) – 1 місце Hip – Hop 1Х1

·  UDS III(Харків) – 1 місце Hip – Hop 2X2

·  Funky Style Stars 2(Ялта) – 1 місце Hip – Hop 1Х1

·  Funky Style Stars 2(Ялта) – 1 місце Hip – Hop 2X2

·  Битва за Дніпро(Дніпропетровськ) – 1 місце Hip – Hop 1Х1

·  Битва за Дніпро(Дніпропетровськ) – 1 місце Hip – Hop 2X2

Енжи Хачатрян aka Ange(Dance studio STOMP – Сімферополь, Soulbrooklyn Crew – Москва) – HOUSE

·  Учасник, фіналіст і півфіналіст UDS 1.2.3.4.5.6(Харків), Open Air 2.3.4(Київ), Funky Styles, Ukraine Open Battle і багато інших фестивалів

·  Переможець UDS 1.2(house 1×1)

·  Фіналіст UDS 2(hip – hop 2×2)

·  Переможець UDS 3(house 2×2)

·  Переможець UDS 4(hip – hop 2×2)

·  Фіналіст UDS 6(house 1×1)

·  Переможець Open Air 3(house 1×1)

·  Фіналіст Open Air 4(house 2×2)

·  Переможець Funky Styles 2007(locking 1×1)

·  Переможець Funky Styles 2008(house 1×1/2×2)

·  Переможець Funky Styles 2009(house 1×1/2×2)

·  Переможець Ukraine Open Battle 2008(house 1×1)

·  Переможець Ukraine Open Battle 2009(house 1×1)

Відвідувала майстер-класи у таких зарубіжних танцюристів як: Yugson, Mamson, Alex Russo, Bayron, Brian Green, Meach, Buddha Stretch, Salas, Niako, Link, Steave Austin, Carlos Kamizele, Lil Phil і інші.

BEWARE OF THE KEY(г.Симферополь) – KRUMP

·  Фіналіст KRUMP BATLE UKRAINE(Харків)

·  Фіналіст UDS 4 krump 1×1(Харків)

·  1 місце FUNKY STYLE STARS krump 2×2(Ялта)

·  1 місце Ukrainian OPEN batle krump 2×2(Київ)

·  1 місце БИТВА ЗА ДНЕПР2 krump

·  Суддя ДНІПРО OPEN BATTLE

·  Суддя Вогонь і Лід(Харків)

·  Cудья UDSFEST5

·  Суддя у БІТ

·  Суддя first place battle

·  Суддя charkov dance chempionship

·  Суддя SOUTH STREET FEST

·  Суддя SFR Fest

Програма фестивалю :

29 травня

11.00 – реєстрація

13.00 – розминка, джеми

14.00 – баттли

22.00 – афтерпати

30 травня

Майстер-класи від суддів:

11.00 – HIP – HOP(Zulu)

14.00 – HOUSE(Ange)

15.00 – KRUMP(Cooper)

Вартість майстер-класу :

·  HIP – HOP(Zulu) – 200 грн

·  HOUSE(Ange) – 200 грн

·  KRUMP(Cooper) – 100 грн

·  Усі майстер-класи – 350 грн

Вартість участі в номінаціях:

·  75 грн – 1 номінація

·  125 грн – 2 номінації

·  100 грн – 3 номінації

Вартість участі команд :

50 грн – за людину

Вхід для глядачів – 70 грн(включає вхід на афтерпати)

Реєстрація до 27 травня включно на сайті.

Місце проведення : г.Донецк, нічний клуб Чикаго; майстер-класи: м. Донецьк, вул. Артема, 2б, Танцювальний центр MJStudio.

Ще цікавенького:


Comments are closed.