Танцювальне шоу під дощем Між мною і Тобою

15 квітня Санкт-петербурзький театр танцю Спокуса пропонує знову повторити День Усіх Закоханих і саме тому на сцені театру Лицедії гряне дощ: дощ романтики, любові, веселощів і переживань. Артисти театру представлять свою найромантичнішу постановку Між мною і тобою.

Між мною і тобою – це сучасна музична притча. Оповідання про людські відносини, самотність і любов.

Таємниця жіночої душі – вічне питання для обох половин людства, який і схвилював головного героя. Він шалено закоханий в дівчину, але був вимушений розлучитися з нею із-за своїх амбіцій і нерозуміння жіночої логіки.

Упродовж усього спектаклю молода людина ділиться з глядачами своїми розчаруваннями в характері коханої, згадує ті красиві залицяння, рицарську поведінку і палкі освідчення в коханні. Але не дивлячись на усе це в їх стосунках проступає реальне, повсякденне життя, в якому вже немає того чаклунства, що було раніше. І герой починає мучитися питаннями:

Як це сталося? Чому це сталося? Чому це сталося з ними?

Упродовж усього спектаклю танцювальна група театру супроводжує героя, виражаючи його думки і почуття мовою танцю. Танці виконані з неповторним гумором молодими танцюристами, задаючими темп представленню. За допомогою танцю гранично розкривається сенс кожної сцени. У тому числі і за допомогою різноманітної музики, яка рухає спектаклем : від джазу до рок-н-ролу, від ліричних поп-композиций до експресивних рок пісень.

Стилізований, пройнятий хорошою музикою спектакль, допускає ігрові моменти, образну безпосередність. Застосовується інтерактивне спілкування з глядачем. Що дозволить тому, що кожному, що прийшов відчути себе на місці героя.

Особливість спектаклю – танці виконуються під дощем.

Текст головного актора – російською мовою.

This entry was posted in Що робимо ввечорі?. Bookmark the permalink.