Stanislav Shklyar’s Cup – 2009

11-13 грудня відбудеться VIII Міжнародний турнір по спортивних танцях КУБОК СТАНІСЛАВА ШКЛЯРА – 2009.

З кожним роком Кубок Станіслава Шкляра стає усе більш відомим у світі танцювального спорту, багато зарубіжних пар приїжджають в Україну постійно і розглядають цей турнір як етап для попадання в першу сотню світового рейтингу. Тут відкриваються великі можливості і для українських пар, при вдалому виступі вони набирають дорогоцінні рейтингові очки.

Оргкомітет упевнений, що подія виллється в грандіозне свято молодості, танцю і краси, і не залишить байдужими ні самих учасників, ні гостей турніру.

Цього року у рамках турніру пройде Національний Чемпіонат України в категорії Ювенали 1 за європейською програмою, а так само Кубки України серед дорослих по 10 танцям і за європейською програмою.

Щоденна програма розбита на 3 відділення. Початок відділень в 9:30, 13:30 і 18:30.

Найяскравіші шоу-програми проходять у вечірніх відділеннях. Гостем фестивалю цього року стане ансамбль Кодрянка(м. Кишинів, Молдова).

Детальну інформацію про фестиваль можна дізнатися на сайті.

Місце проведення : г.Харьков, КП Харківський палац спорту, ін. Маршала Жукова, 2.

This entry was posted in Вечіри, фестивалі, конкурси. Bookmark the permalink.